Solidny fundament Twojej rodziny

Osiedle Zielone Szczepankowo to kompleks domów o podwyższonym standardzie. Jest on usytuowany na obrzeżach Poznania, co gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie doskonały dojazd do centrum miasta. Ten zielony, willowy zakątek spełnia wszystkie założenia nowoczesnego budownictwa i pozwala zachować równowagę między miejskim zgiełkiem, a rodzinną idyllą. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z bliskości miasta.

O zielonym szczepankowie
Rezerwuje termin prezentacji

Atuty osiedla

Decydując się na mieszkanie na osiedlu Zielone Szczepankowo stawiasz na nowoczesny projekt dwóch wygodnych, pełnowymiarowych kondygnacji zawierających cztery sypialnie z wyjściem na balkon. Bezpieczne „lane” stropy oraz bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna zapewnią ciepło zimą i chłód latem oraz doskonałe warunki do codziennego wypoczynku, a rozbudowane wyposażenie pozwoli na wysoki komfort życia. To doskonały kompromis dla osób, które nie wyobrażają sobie mieszkania w ciasnej, miejskiej zabudowie, ale jednocześnie nie chcą, aby dojazd do pracy był długi i uciążliwy. Dom z ogrodem pod Poznaniem to najlepsza inwestycja dla rodziny.

O zielonym szczepankowie

Wyposażenie

Standardowe wyposażenie wewnętrzne:

Standardowe wyposażenie zewnętrzne:

Opcjonalne wyposażenie, które możesz otrzymać zawiera wiele udogodnień, które sprawią, że Twój dom będzie za Tobą nadążał. Dopasuj je do siebie i żyj wygodniej.

O zielonym szczepankowie
Do góry